Banany liczą.

poniedziałek, 22 maja 2017

Zielona Szkoła w Bieszczadach- Dzień I

Oto fotorelacja pierwszego dnia klasowej wycieki.



































Autor: Tina K o 14:58 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Lokalizacja: Southern Europe
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

O mnie

Tina K
Wyświetl mój pełny profil

Archiwum bloga

  • ▼  2017 (1)
    • ▼  maja (1)
      • Zielona Szkoła w Bieszczadach- Dzień I
  • ►  2016 (3)
    • ►  grudnia (2)
    • ►  stycznia (1)
  • ►  2015 (5)
    • ►  grudnia (5)
Motyw Okno obrazu. Obsługiwane przez usługę Blogger.