niedziela, 6 grudnia 2015

Proste prostopadłe i proste równoległe.

Tematem naszej kolejnej lekcji będą proste prostopadłe i równoległe.


Gdzieś to już słyszeliście? 



w klasie 4!

Jeżeli nie wszystko pamiętacie, jest na to sposób.Poniżej znajdziecie link do strony na której znajdziecie filmiki i zadania dotyczące naszego tematu.

W domu!

Obejrzyjcie filmiki, które znajdują się na tej stronie. 

W razie potrzeby zróbcie to kilkakrotnie.


Na lekcji w szkole chętne osoby staną w roli nauczyciela.

Wyłączymy głos lektorowi i Wy własnymi słowami opowiecie czego dotyczą filmiki. ;)






3 komentarze: